Hakkımızda

Sektöre 2006 yılında ‘Yaren Yacht’ olarak adım atan firmamız, teknik ve imalat alt yapısını her geçen gün geliştirerek bugünkü iş hacmine ulaşmıştır. Mevcut kapasitemizin üzerine bilgi ve tecrübelerimizi de katarak ilerledik, ilerliyoruz.
 
Gelişimi, kaliteyi ve güveni ilke edinerek yenilikçi, çağdaş bir pencere açıyoruz.
Farklı mesleki disiplinlerin bir araya gelmesiyle birbirimizi tamamladık ve ekip ritmini yakaladık.
 
Ürettiğimiz her üründe donanım-insan-mekân ilişkisini azami derecede gözetiyoruz. Malzeme ve teknolojiyi kullanarak ihtiyaçlarınıza uygun formlara dönüştürüp, estetik bir zarafetle sizlere sunuyoruz. Ürünlerimizin her birinin (tekne, yat, mobilya vs.) kaliteli, işlevsel, özel, güzel ve en önemlisi ekonomik olmasına özen ve hassasiyet gösteriyoruz.
 
Firma olarak gösterdiğimiz bütün bu hassasiyet ve özenin temelinde, ayrıca elde ettiğimiz tüm başarıların özünde; siz kıymetli müşterilerimize verdiğimiz değer yatmaktadır. Müşteri memnuniyetine odaklanıp, o memnuniyeti elde etmek adına gayret sarf ediyor ve büyük bir hazla çalışıyoruz.
 
İç mimari, dekorasyon ve mobilya imalat kadromuzla anahtar teslim projeler tasarlayıp sunuyoruz. İç mekân ferahlığının iç huzur için gerekli olduğuna inanıyoruz.
Yorulmadan, üşenmeden ve terimizi silmeden sizlerleyiz çünkü amacımız; sizlerin yaşam kalitesini yükseltip, mutluluğunuza katkı sağlamak.

 

Hayallerinize ‘’Yaren’’lik edebilmek dileği ile…